Huutokaupassa museorekisteröity 1966 Dniepr

Tänne saa linkittää harrasteeseen liittyviä myynti ilmoituksia. Esimerkiksi nettimoto, huutokaupat.com jne. Täällä voit vinkata harrastetovereille esimerkiksi huutokaupan jossa itäpyörärien osia tarjolla. Ilmoitukset vapaamuotoisesti mutta kirjoittajia pyydetään laittamaan otsikkoon ja viestiin sisältöön lyhyesti mitä linkin takaa löytyy. Tänne kirjoitetut viestin poistuvat automaattisesti 30vrk kuluttua.
Avatar
Kaljee
500
500
Viestit: 527
Liittynyt: 04.08.2022 18:23
Paikkakunta: Pirkanmaa

Huutokaupassa museorekisteröity 1966 Dniepr

Viesti Kirjoittaja Kaljee »

Tässä ilmoituksessa on hitusen kehdattu avata sanaista arkkua:
Moottoripyörä Dniepr 749
Museoajoneuvo
Moottori entisöity, rengastettu ja laakeroitu ( milloin pvm/km? )
Toimiva sivuvaunupyörä

Havaitut viat:
Ruma???

Kaasuttimet ainakin ovat vaihdettu uudempiin elämää helpottamaan. Paljonko tuosta alkaa raati tarjoamaan? Ruma mutta toimii ja museorekattu = 1500-2000€? Plus käsittelykulut

https://huutokaupat.com/kohde/5867334/d ... eoajoneuvo

Kuva
K-750 kulkee, MT10-36 kolisee...
Avatar
Kaljee
500
500
Viestit: 527
Liittynyt: 04.08.2022 18:23
Paikkakunta: Pirkanmaa

Re: Huutokaupassa museorekisteröity 1966 Dniepr

Viesti Kirjoittaja Kaljee »

Huudettu 1499€ + turhat kulut päälle, huuto hyväksytty. Ei kummoista kilpailua huutajien kesken. Olisiko lähtenyt voittohuutajan matkaan huomattavasti edullisemminkin?

No katsotaan kuinka härveli kestää yhteisen neitsytmatkan Lappeenrannasta Ikaalisiin. Hemmetin rahattomat hupihuutajat :lol:

Muokkaus: No ilmeisesti hintapyynti ollut aiemmin tasan 1500€, nyt ei tullut yhtään tingittyä ja huutokauppakeisari veti itselleen osuuden välistä :doh: Onneksi tyhmyydestä sakotetaan vain rahanmenolla, mutta kunnia säilyi... Ja romurottelolaivue vain kasvaa :lol:
K-750 kulkee, MT10-36 kolisee...
Vastaa Viestiin