Jäsenmaksu

Vastaa Viestiin
Teppo

Jäsenmaksu

Viesti Kirjoittaja Teppo »

Noniin
Aattelinpas taas ryhdistäytyä ja maksaa jäsenmaksun kun se pari vuotta sitten jäi muuton yhteydessä välistä,
eikä ole saanut aikaiseksi liittyä uudelleen :oops: .
Nyt siis tarvitsisi saada pankkiyhteystiedot ja tarviiko jäsentiedot lähettää jollekulle uudelleen vai olisiko vanhat vielä tallella?
EDIT: pankkiyhteystiedot löytyikin etusivun kautta ja laitan jäsen+ liittymismaksun tilille mutta toiseen kysymykseen eli lähetänkö tiedot jollekulle s-postilla vai oikein analogisella postilla, vai löytyyköhän vanhat vielä?
Teemu Ollila
teemu.ollila(a)elisanet.fi
Avatar
Karppa
1750
1750
Viestit: 1870
Liittynyt: 15.12.2005 19:13
Paikkakunta: Laukaa
Viesti:

Re: Jäsenmaksu

Viesti Kirjoittaja Karppa »

laita mulle henkilö-ja pyörän tiijjot ni laitan lehen ja helppiluettelon...laitan sitte eelleen romukouran akalle

Kaikki muukkin vois tehä saman ...
Teppo

Re: Jäsenmaksu

Viesti Kirjoittaja Teppo »

Panin YV:tä
romukouran akka
100
100
Viestit: 173
Liittynyt: 18.02.2008 17:44
Paikkakunta: pyhäjoki

Re: Jäsenmaksu

Viesti Kirjoittaja romukouran akka »

Juu siis voi tiedot laittaa mullekin suoraan vaikka yv:nä jos tahtoo koitan käydä kattomassa parhaani mukaan joka päivä ja jos laittaa näin sähköisesti vastaan aina viestiin niin tiiätte että oon asian havannoinut. Meinaa nimittäin olla nyt aika haipakkaa mutta eiköhän tää tilanne rauhoitu heti kun saa noi työt tehtyä ja asiat ojennukseen.
Ei järjen häivääkään
Vastaa Viestiin