Mitä toivot kerholehdeltä
Mistä juttuja
Kertokaa :!:

KYLLÄ ARI TEET HIENOA JÄLKEÄ SIELLÄ ROIKAN TOIMITUKSESSA PÄÄTYÖSI SIVUSSA JA VAPAA-AIKANASI :arrow: . Kunpa saataisiin Teidät Alan Harrastajat kirjoittamaan sitä juttua "laidasta laitaan" :idea: . Kuin myös kaikkinainen kuvamateriaali on Tervetullutta :idea: .karvanaama kirjoitti:Nyt olis kritiikin paikka![]()
Mitä toivot kerholehdeltä![]()
Mistä juttuja![]()
Kertokaa :!:
Jäseneksi voi liittyä ympäri vuotta, eli kyllä se lehdessä oikein on jäsenmaksu vuodelle 2004 :shock: . Mainittakoon tässä samassa yhteydessä, että vuosikokouksessa päätettiin pitää jäsen- ja liittymismaksut edelleen samana vuodelle 2005 :!:Niuho kirjoitti:Lehden sivulla 44. on jäsenmaksu vuodelle 2004 ?
Pitäis olla vissiin 2005, vai ?
Jäsenet, lisää kuvia ja hiomattomia juttuja.

Anonymous kirjoitti:Liittymismaksu 10 € ei varmasti kenenkään taloutta kaada, mutta kannattaisiko tarjota liittymistä ilmaiseksi vastineeksi kunnon jutusta lehteen. Eli kuka on, mikä mopo, miktä odottaa Roikalta jne............ Saattaisi tulla hyviä juttuja joita muuten ei saataisi.
:shock: Olisipa tämä niin yksinkertaista, kuten "Vieras" sanoo, kun kysymyksessä on ry :shock: , mitä koskee hyvinkin tiukat säännöt :| :| :DAnonymous kirjoitti:Liittymismaksu 10 € ei varmasti kenenkään taloutta kaada, mutta kannattaisiko tarjota liittymistä ilmaiseksi vastineeksi kunnon jutusta lehteen. Eli kuka on, mikä mopo, miktä odottaa Roikalta jne............ Saattaisi tulla hyviä juttuja joita muuten ei saataisi.
Sähkökaaviosta on tulossa jokinmoinen kooste johon olis tarkoitus saada kaikki mahdolliset kytkentäkaaviot näistä boxerikoneista.Ripa kirjoitti:Saisko siihen lehteen jonkun kirjoittamaan noista sähkölaitteista ja niiden korjauksista kun tuntuu olevan aukkoja tiedoissa.
Vois olla hyödyllistä tietoa jos tulee ongelmia.![]()
![]()